среда, 16 апреля 2014 г.

Рівненська федерація шахів.

      Поздравляем наших коллег - активных участников проекта "Геосоциальные Игры"! 14 квітня в Рівному за участю міського голови Рівного Володимира Хомка та Президента Рівненської обласної федерації шахів Володимира Ковальчука урочисто відкрито шахове відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Просторе приміщення з двома ігровими залами, що розташоване за адресою вул. Корольова, 23, віднині функціонуватиме як повноцінний шаховий клуб Рівного, в якому проводитимуться заняття з дітьми, відбуватимуться різноманітні шахові змагання та організовуватиметься інтелектуальне дозвілля для всіх бажаючих. Для рівненських шахістів ця подія – справжнє свято.

Проблема відсутності осередку розвитку шахового спорту в Рівному тривала роками. Від імені інтелектуалів Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук в ході проведення зустрічей з представниками влади, через засоби масової інформації неодноразово звертав увагу про неможливість в Рівному повноцінно розвивати найпопулярнішу в світі інтелектуальну гру. Згодом, до цього процесу долучилося багато небайдужих людей Рівненщини, розуміючи важливість залучення до інтелектуального проведення часу як найбільшої кількості населення, особливо дітей.

Рівненська обласна федерація шахів з року в рік збільшувала кількість проведених змагань на теренах нашого краю, все більше і більше залучаючи населення до шахового руху. Для більшого резонансу на Рівненщині організовувалися сеанси одночасної гри з “українськими шаховими зірками” та титулованими спортсменами: Василем Іванчуком, Русланом Пономарьовим, Олександром Моїсеєнком. В 2012 році проведені заходи міжнародного рівня: участь в проекті “Геосоціальні ігри” та відкриття шахової академії в селищі Клесів Сарненського району за участю Президента міжнародної федерації шахів Кірсана Ілюмжинова.

 Дальше »
  

    

Комментариев нет:

Отправка комментария